محمدیان:

بخشش جریمه دیركرد راه نجات كارخانه های تولیدی است

بخشش جریمه دیركرد راه نجات كارخانه های تولیدی است

به گزارش فی بگیر یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این كه سود بالا و جرایم سنگین بانك ها ضربات جبران ناپذیری به تولید كنندگان وارد كرده است، سود مركب و بخشش جریمه دیركرد را راه نجات كارخانه های تولیدی دانست.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، اقبال محمدیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار نمود: یكی از اشكالات اصلی كشور اشتغال، سوءمدیریت، بی تدبیری و عدم توجه به اقتصاد درون است. آقای وزیر نفت! چرا وعده ۲۰ هزار شغل برای نیروهای بومی استان خوزستان عملی نشد؟ بیكاری در خوزستان بیداد می كند. چگونه می خواهید به وضع مردم رسیدگی كنید؟ مردمی كه سفره شان خالی است و نان شب خویش را از نانوایی ها قرض می كنند.
نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی بین توسعه و وضعیت معلمان نسبتی وثیق برقرار كرد و اظهار داشت: جامعه ای می تواند در راه توسعه قرار گیرد كه مشكلات معلمان را در اولویت قرار دهد. از وزیر آموزش و پرورش می خواهم كه در سند تحول بنیادین معیشت فرهنگیان را اولویت خود قرار دهد. در این راستا طرح رتبه بندی معلمان باید برای همه كاركنان آموزش و پرورش سریعا اجرایی شود.
محمدیان با اشاره به مناطق جنگی خوزستان در طول ۸ سال دفاع مقدس اظهار نمود: حق مناطق جنگی باید شامل همه شهرهای استان خوزستان شود مردم این شهرها از ما سوال می كند كه چرا ۱۸ شهر خوزستان حذف شده است؟ مگر این شهرها بارها بمباران نشده اند؟ از رئیس ستاد كل نیروهای مسلح می خواهم كه به این مطالبه مردم رسیدگی كند.
این عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در انتقاد از رویه بانك مركزی در مورد جرایم و خسارت ها اظهار داشت: سود بالا و جرایم سنگین بانك ها ضربات جبران ناپذیری به تولید كنندگان وارد كرده است. تولید كنندگان یا گوشه زندان هستند و یا خانه نشین شده اند. راه نجات كارخانجات تولیدی حذف سود مركب و بخشش جرایم دیركرد است.
محمدیان ضمن تشكر از قوه قضاییه در مورد برخورد با مفسدان اقتصادی خطاب به رئیس جمهور ابراز عقیده كرد: متاسفانه بر اثر سوءمدیریت درباره گرانی بنزین مشكلات زیادی برای نظام و مردم به وجود آمده است. نحوه غلط اجرای طرح افزایش قیمت بنزین، عدم اقناع جامعه، اظهار بی اطلاعی و خنده های شما كشور را به آستانه بحرانی فراگیر كشاند كه با ایثارگری و فداكاری مقام معظم رهبری مهار گشت. ما از شما می خواهیم كه نارضایتی عمومی را درك كنید. صدای اعتراض مردم را بشنوید. اعتراض ما به سستی تدبیر شماست. از شما می خواهیم كه با تلاش، عزم و باور بدانید كه چاره در داخل است.1398/09/19
15:36:48
5.0 / 5
4444
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها