پرداخت وام ۱۷۰ میلیونی ساخت به انبوه سازان حرفه ای

پرداخت وام ۱۷۰ میلیونی ساخت به انبوه سازان حرفه ای

به گزارش فی بگیر مدیر امور اعتباری بانك مسكن اظهار داشت: الان در تهران 170 میلیون تومان وام ساخت به انبوه سازان حرفه ای و كسانی كه تكنولوژی های جدید را رعایت نمایند، تعلق می گیرد كه این رقم سال قبل 110 میلیون تومان بود.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، محمد حسن علمداری آخرین وضعیت تسهیلاتی كه به انبوه سازان اختصاص می یابد را اعلام نمود و اظهار داشت: هم اكنون افزایش سقف تسهیلات انبوه سازان در دستور كار بانك مسكن قرار ندارد.
مدیر امور اعتباری بانك مسكن افزود: از شروع سال جاری، با عنایت به افزایش قیمت مسكن و تورمی كه رخ داد، تسهیلات به مرور و به تدریج افزایش یافت.
علمداری اشاره كرد: الان در تهران، انبوه سازان حرفه ای و سازندگانی كه تكنولوژی های جدید را رعایت نمایند به ازای هر واحد ۱۷۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت دریافت نمایند كه سود بازپرداخت آن نیز ۱۸ درصد است.
طبق اعلام بانك مسكن، بگفته وی در مراكز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، تسهیلاتی كه به انبوه سازان تعلق می گیرد ۱۶۰ میلیون تومان است و این رقم برای سایر شهرها ۱۳۰ میلیون تومان و برای شهرهای كمتر برخوردار ۱۱۰ میلیون تومان برنامه ریزی شده است كه قابل پرداخت به انبوه سازان و سازندگان است.
بر طبق این گزارش، رقم تسهیلاتی كه در سال قبل به انبوه سازان حرفه ای و كسانی كه تكنولوژی های جدید را رعایت می كردند برای تهران ۱۱۰ میلیون تومان، برای مراكز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۱۰۰ میلیون تومان، برای سایر شهرها ۹۰ میلیون تومان و برای شهرهای كمتر برخوردار ۷۰ میلیون تومان بود.
منبع:

1398/09/09
23:14:21
5.0 / 5
4445
تگهای خبر: پرداخت , سود , فناوری , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها