تخفیف ۲۰ درصدی كالاهای وارده از امارات

تخفیف ۲۰ درصدی كالاهای وارده از امارات

به گزارش فی بگیر سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر اظهار داشت: كالاهای وارده از مبداء امارات متحده عربی از تخفیف 20 درصد سود بازرگانی برخوردار می شوند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، قاسم قائدی با اشاره به اینكه ۵ بندر استان بوشهر از معافیت ۲۰ درصدی سود بازرگانی برخوردار می باشند، عنوان كرد: دولت ها همواره برنامه ها و مشوق هایی برای رونق افزایی فعالیت های اقتصادی بخش خصوصی داشته اند. اعمال تخفیف در سود بازرگانی یكی از این برنامه ها است كه تأثیر مثبتی در بعضی از فاكتورهای بازرگانی خارجی استان همچون فعالیت بنادر، حجم واردات كالاهای مورد نیاز، رونق حمل و نقل دریایی و زمینی، افزایش درآمدهای دولت و رضایتمندی فعالان این بخش دارد.
وی اضافه كرد: در سال ۱۳۹۰ كالاهای وارداتی از مبدا كشور امارات از این معافیت مستثنی شدند كه این مساله سبب اعتراض مسئولان و فعالان بخش خصوصی استان گردید.
سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر بیان كرد: با پیگیری های مجدانه آقای گراوند، استاندار بوشهر و آقای زرین فر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر، تخفیف ۲۰ درصدی سود بازرگانی برای كالاهای وارداتی از مبدا كشور امارات برای بنادر استان احیاء گردید.
قائدی با اشاره به برقراری امكان ترانزیت اداری كالا بین مناطق ویژه بوشهر از شهریور ماه سال جاری اظهار نمود: مسئولان استان با جدیت مطالبات بخش خصوصی را پیگیری نموده و به نتیجه رسانده اند، حالا نوبت بخش خصوصی است. انتظار می رود بازرگانان و فعالان این حوزه با همّت و حمیت كوشش كنند تا فعالیت های تجاری را بیشتر و رونق بنادر استان را افزون تر كنند.




منبع:

1398/07/23
15:33:49
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: اقتصاد , سود , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها