كسب و كار شركت های دانش بنیان حوزه انرژی های تجدیدپذیر توسعه پیدا می كند

كسب و كار شركت های دانش بنیان حوزه انرژی های تجدیدپذیر توسعه پیدا می كند

به گزارش فی بگیر چهارمین نمایشگاه و كنفرانس بین المللی و اولین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر ایران 22 و 23 مهرماه سال جاری در محل مركز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می گردد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، چهارمین نمایشگاه و كنفرانس بین المللی و اولین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر ایران به همت انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بعنوان بزرگترین گردهمایی فعالان انرژی های تجدیدپذیر با همراهی و حمایت نهادهای ملی و بین المللی مرتبط برگزار می گردد.
در این سال ها شركت های دانش بنیان توانمندی در حوزه انرژی های تجدید پذیر فعالیت می نمایند كه می توانند بازار و كسب و كار خویش را علاوه بر داخل در كشورهای همسایه هم توسعه دهند. ازاین رو توسعه همكاریهای بین المللی از منظر صادرات برق و ایجاد فرصت های كسب وكار شركت های ایرانی در این كنفرانس بعنوان یكی از موضوعات بررسی می شود. در این راستا هم مسئولانی از كشورهای عراق و افغانستان و همینطور اتاق های بازرگانی ایران-عراق و ایران-افغانستان در این رویداد حضور دارند.
از دیگر موضوعات پانل های تخصصی این كنفرانس می توان به بررسی راهكارهای كاهش اثرات یارانه های پرداختی به سوخت های فسیلی به منظور توسعه كاربرد انرژی های تجدید پذیر، بررسی حلقه های مفقود سیاستی و چالش های پیش رو سرمایه گذاران تجدیدپذیر در شرایط تحریم، بررسی چالش های بومی سازی و استانداردها و كیفیت تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر و بررسی روش های نوین تأمین مالی پروژه های تجدیدپذیر اشاره نمود.
همینطور با عنایت به ضرورت ایجاد بستری مناسب برای معرفی الگوهای برتر در زنجیره توسعه انرژی های تجدیدپذیر كشور جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در افتتاحیه این رویداد به فعالان برتر و منتخب این حوزه اعطا می شود. این جایزه در هفت سطح پروژه برتر انرژی های تجدیدپذیر، شركت عرضه كننده خدمات مهندسی، تداركات و ساخت (EPC) در حوزه تجدیدپذیر، تولیدكنندگان صنعتی و دانش بنیان تجهیزات تجدیدپذیر، رسانه برتر، شخصیت علمی تأثیرگذار، سازمان های عمومی و دولتی و شركت های برق منطقه ای و برق توزیع استان ها را شامل می شود.1398/06/08
11:07:09
5.0 / 5
4443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها