آخرین نرخ ها از بازار ارز

آخرین نرخ ها از بازار ارز

به گزارش فی بگیر بازار ارز امروز هم درگیر نوسان نبود و قیمت ها تا حدودی از ثبات برخوردار بود، هر دلار در بازار تا ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد كه تفاوتی چندانی با قیمت صرافی های منتخب و بانك ها نداشت.به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، صرافی های منتخب بانك مركزی امروز (چهارشنبه) برای دلار تا ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت گذاری كردند. برای یورو هم نرخ به ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان می رسد كه این قیمت ها حدودا هم سطح بازار است.

این در حالی است كه در معاملات بازار هر یورو بین ۱۳ هزار و ۲۰۰ تا ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان و دلار حدود ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شده است.

اما بانك ها برای خریدار ارز از مشتریان برای دلار ۱۱ هزار و ۴۸۰ تومان را اعلام نموده اند و یورو را هم حدود ۱۲ هزار و ۷۴۰ تومان می خرند.

ارز مسافرتی هم كه مدتهاست تفاوتی با بازار ندارد و گاها بالاتر از قیمت بازار هم در بانك ها عرضه می شود، برای امروز حدود ۱۳ هزار و ۳۳۰ تومان در هر یورو قیمت خورد كه بالاتر از نرخ بازار بود.

مسافران می توانند در سال یك مرتبه با عرضه ویزای توریستی خود برای كشورهای همسایه و مشترك المنافع تا ۵۰۰ یورو و سایر كشورها تا هزار یورو ارز مسافرتی دریافت كند.
1398/05/30
15:46:15
5.0 / 5
5026
تگهای خبر: دلار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها