پرداخت ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید

پرداخت ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید

به گزارش فی بگیر مدیرعامل بانك صادرات اظهار داشت: در پنج ماهه امسال بانك صادرات بیشتر از 13 هزار میلیارد تومان تسهیلات در پشتیبانی از رونق تولید در كشور پرداخت كرده است.


حجت الله صیدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: بانك صادرات امسال جزو نخستین بانكهای كشور بود كه طرح ویژه ای را در پشتیبانی از رونق تولید تعریف و بسترهای اجرایی آنرا فراهم نموده است.
وی عنوان این طرح را طراوت بعنوان طرح اعتباری ویژه در پشتیبانی از رونق تولید اعلام و اشاره كرد: این طرح تمامی زنجیره تولید را در برمی گیرد و اساسا نتایج آن نیز سودمند خواهد بود.
مدیرعامل بانك صادرات اضافه كرد: رونق تولید در گرو تقاضاست و بنا بر این ما باید تقاضای كل را افزایش دهیم تا تولید رونق گیرد و عرضه مناسبی را نیز شاهد باشیم.
صیدی بیان كرد: ما از مصرف كننده نهایی اعتباردهی را شروع می نماییم تا عرضه كننده مواد اولیه در چارچوب اعتبارات اسنادی، خرید دین و مبارهه با تخصیص ۱۵ هزار میلیارد تومان منابع مالی بتوانند از این شرایط فراهم شده استفاده كنند.
وی اظهار داشت: ما بیشتر از ۶۰ هزار میلیارد تومان گردش مالی در این عرصه ایجاد كردیم؛ بطوریكه در پنج ماهه امسال بانك صادرات ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات در رونق بخشی به تولید پرداخت كرده است.
مدیرعامل بانك صادرات افزود: در ادامه سال نیز با همكاری دو بانك بزرگ كشور طرح های حمایتی و توسعه ای خودرا از واحدهای صنعتی، كشاورزی و گردشگری انجام می دهیم تا فرصت های اشتغال مولد فراهم آید.
صیدی استان اردبیل را استانی مستعد به لحاظ كشاورزی، گردشگری و از حیث وجود شهرك های صنعتی و تولید محصولات متنوع این حوزه معرفی و اشاره كرد: ما آمادگی تخصیص اعتبارات مورد نیاز صاحبان این واحدها را شامل صنایع غذایی، لاستیك سازی، صنایع خودرویی و... داریم تا در سال رونق تولید زمینه حمایت همه جانبه از این مجموعه ها فراهم آید.
منبع:

1398/05/23
14:59:28
5.0 / 5
4251
تگهای خبر: پرداخت , توسعه , تولید , سود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها