قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه

قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه

فی بگیر: قیمت سكه امروز ثبات تقریبی داشت اما بازار ارز اندكی افزایش قیمت را تجربه نمود.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، قیمت سكه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (چهارشنبه) پنج میلیون و ۱۶۰ هزار تومان است كه نسبت به روز گذشته بدون تغییر مانده است. سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم باز پنج میلیون تومان قیمت دارد كه ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت را نسبت به روز قبل تجربه می كند.
هر قطعه نیم سكه با ۲۰ هزار تومان كاهش قیمت، دو میلیون و ۸۸۰ هزار تومان فروخته می شود. ربع سكه هم ۲۰ هزار تومان كاهش قیمت دارد و یك میلیون و ۸۸۰ هزار تومان است.
هر قطعه سكه یك گرمی باز با ۳۰ هزار تومان كاهش قیمت، یك میلیون تومان به فروش می رسد.
در این میان هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲، ۰۰۰ تومان بیشتر از روز گذشته قیمت گذاری شده و ۴۷۲ هزار تومان در طلافروشی ها داد و ستد می شود.
نرخ خرید و فروش ارز در بانك ها و صرافی های بانكی
در بازار ارز امروز، قیمت فروش دلار در صرافی های مجاز بانك مركزی در مرز ۱۵ هزار تومان قرار گرفت. نرخ خرید این ارز ۱۴ هزار و ۵۷۹ تومان بود كه نسبت به روز گذشته ۶۰ تومان افزایش دارد.
قیمت خرید یورو باز در شعب ارزی بانك ها ۱۶ هزار و ۳۱۱ تومان بود. همین طور امروز بانك ها هر پوند انگلیس را ۱۹ هزار و ۳۱ تومان خریدند.
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر بود و حدود ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش رسید.
در صرافی های مجاز بانكی باز نرخ خرید یورو ۱۶ هزار و ۶۹۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۶ هزار و ۸۹۰ تومان اعلام گردید كه نسبت به روز گذشته ۴۰ تومان افزایش یافته است. هر دلار آمریكا ۱۴ هزار و ۷۹۰ تومان خریده و ۱۴ هزار و ۹۹۰ تومان به فروش رسید كه این ارز هم افزایش ۴۰ تومانی داشته است.
منبع:

1398/02/19
12:05:53
5.0 / 5
4499
تگهای خبر: دلار , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها