بازداشت زمین خواران ۱۰۰ میلیاردی در كرج

بازداشت زمین خواران ۱۰۰ میلیاردی در كرج

به گزارش فی بگیر رئیس پلیس آگاهی البرز اظهار داشت: عاملان زمین خواری كه بعد از تصاحب املاك بلاصاحب و با جعل اسناد، این زمین ها را به قیمت ۱۰۰ میلیارد ریال به فروش رسانده بودند، توسط كارآگاهان پلیس البرز دستگیر شدند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا منطقه البرز، سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت: به دنبال ارجاع یك فقره پرونده زمین خواری از دادسرای جنایی كرج به اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی، پیگیری مبحث در دستور كار مأموران این پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: محتویات پرونده حاكی از آن بود كه افرادی در چارچوب یك باند با جعل مدارك شناسایی و املاك و مستغلات به طرز ماهرانه ای مبادرت به تصاحب املاك بلاصاحب و یا زمین های بیت المال می كنند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز تصریح كرد: در ادامه تحقیقات پلیسی محرز شد كه متهمان با عنایت به بومی بودن و آشنایی كامل با مشخصات املاك بلاصاحب در سطح استان البرز و حومه با همكاری یكی از دفاتر اسناد رسمی با جعل امضای صاحبان املاك مورد نظر بعد از تنظیم اسناد عادی و متعاقباً صدور وكالت و طرح مبحث در دادسرای حقوقی و دریافت آرای غیابی مبادرت به دریافت سند املاك بلاصاحب و یا مجهول المالك كرده و بدین سان بعد از تصاحب املاك، آنرا به صورت غیر قانونی به افراد دیگر منتقل و یا به فروش می رسانند.
وی ادامه داد: با اقدامات پلیسی و هوشیاری كارآگاهان، یكی از متهمان، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد و در تحقیقات پلیسی ضمن اعتراف به جرم خود اقرار كرد اسناد املاك تصاحب شده در شهرهای كرج و فردیس را با همكاری ۲ نفر از همدستان خود به ۲۰ نفر به قیمت ۱۰۰ میلیارد ریال فروخته اند.
سرهنگ نادر بیگی با بیان این كه سایر متهمان هم در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند، اظهار داشت: متهمان با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند.
1398/01/25
15:55:06
5.0 / 5
4940
تگهای خبر: اقتصاد , فروش , قیمت , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها