سه استانی كه بیشترین اعتبار را برای اشتغال زایی گرفته اند

سه استانی كه بیشترین اعتبار را برای اشتغال زایی گرفته اند

فی بگیر: استاندار كرمانشاه با اشاره به تخصیص یازده میلیارد و 400 میلیون تومان از اعتبارات طرح های مشوق اشتغالزایی استان، اظهار داشت: استان كرمانشاه بیشترین سهم را از این اعتبارات به خود اختصاص داده و پس از ما استان های لرستان با 49 میلیارد تومان و سیستان و بلوچستان با 48 میلیارد تومان در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.


به گزارش خبرنگار ایسنا، هوشنگ بازوند در جلسه پیگیری اعتبارات طرح های اشتغالزای استان كرمانشاه كه امروز (اول دی) برگزار شد، اظهار نمود: در سراسر كشور 686 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های اشتغالزا در نظر گرفته شده كه سهم استان كرمانشاه 57 میلیارد تومان است.
استاندار كرمانشاه تصریح كرد: سهمیه 57 میلیارد تومانی استان كرمانشاه شامل اختصاص اعتبار به طرح هایی نظیر طرح كارورزی، مهارت آموزی در محیط واقعی كسب و كار یارانه دستمزد، یاارنه حق بیمه و... است.
بازوند، میزان تخصیص این اعتبارات در كل كشور را هم 135 میلیارد تومان اعلام نمود كه سهم استان كرمانشاه از این تخصیص اولیه یازده میلیارد و 400 میلیون تومان است كه حالا در خزانه قرار دارد. برای دریافت این اعتبارات بسیار جنگیدیم و حالا نباید اجازه بدهیم ریالی از این اعتبارات در خزانه باقی بماند.
استاندار كرمانشاه با اشاره به اینكه در مجموع الان حدود 150 میلیارد تومان اعتبار در بخش های مختلف در خزانه استان موجود است، تصریح كرد: خزانه استان ها به صورت مستمر و آنلاین از جانب خزانه كشور كنترل می گردد و تازمانی كه این پول را داریم نمی توانیم درخواست تخصیص اعتبارات بیشتر را بدهیم.
بازوند خواهان جذب هرچه سریعتر این اعتبارات از جانب دستگاه های اجرایی شد و عنوان كرد: مدیران باید دلشان برای بیكارانی كه درخانواده ها هستند بسوزد و كوتاهی در جذب اعتبارات نداشته باشند.
ایشان در ادامه از ابلاغ پاداش مناطق جنگ زده در دی ماه امسال هم اطلاع داد و دستگاه ها را موظف به پرداخت آن دانست و در ادامه خاطرنشان كرد: به دنبال این هستم كه شرایط بگونه ای شود كه هیچ مدیری پیش از كارمندانش حقوق نگیرد.
در ادامه حسن عزیزی مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان كرمانشاه هم با اشاره به اعتبارات مشوق اشتغال كه برای استان در نظر گرفته شده، اظهار داشت: اگر سهم 57 میلیارد تومانی كرمانشاه تخصیص كامل داشته باشد می توان با كمك این اعتبارات برای 5000 شغل تولید كرد. یازده میلیارد تومانی كه حالا تخصیص یافته هم می تواند زمینه اشتغال 1000 نفر را فراهم آورد.1397/10/01
23:42:06
5.0 / 5
4430
تگهای خبر: پرداخت , تولید , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها