ایجاد همه زیرساختها برای اجرای فاز دوم طرح كاهش

اتصال سازمان راهداری به سیمفا بزودی

اتصال سازمان راهداری به سیمفا بزودی

فی بگیر: مدیر اجرایی طرح ملی معاینه فنی كشور با اشاره به اینكه تمامی اقدامات لازم از جانب سامانه یكپارچه معاینه فنی(سیمفا) برای اتصال سازمان راهداری به سامانه انجام شده است، اظهار داشت: ظرف یك تا دو هفته اینده سازمان راهداری كشور به سامانه سیمفا متصل خواهد شد.


سعید قیصر در گفت وگو با ایسنا، در تشریح تولید زیرساخت های لازم برای اجرای فاز دوم «طرح كاهش» اظهار داشت: سیستم نرم افزاری لازم برای اجرای این مرحله از طرح در وزارت كشور آماده شده است و هیچ محدودیتی برای عرضه خدمات در طرح كاهش نداریم نه تنها در تهران؛ بلكه در سایر كلانشهرها هم برای اجرای این طرح محدودیتی از جانب سیمفا وجود ندارد. در حقیقت زیرساخت ها محیا شده و برای پاسخگویی و اجرای طرح كاهش در تمامی كلانشهرها آمادگی لازم وجود دارد.

وی ادامه داد: مقدمات اتصال سازمان راهداری به سامانه سیمفا بوجود آمده تا به صورت آنلاین همانند مراكز معاینه فنی سبك؛ مراكز معاینه فنی خودروهای سنگین هم به سامانه معاینه فنی یكپارچه متصل شوند و درحال آماده كردن بحث های وب سرویس هستیم. از جانب سیمفا همه چیز محیا شده و تنها باید سازمان راهداری تغییراتی در نرم افزار خود تولید كند؛ بنابراین منتظر سازمان راهداری هستیم تا این مهم محقق شود و امیدواریم ظرف یك یا دو هفته آینده این كار صورت گیرد.

وی تصریح كرد: هم اكنون از سمت سیمفا برای اتصال مراكز معاینه فنی خودروهای سنگین هیچ محدودیتی ندارد و برای اجرای طرح كاهش هم نه تنها در تهران؛ بلكه در تمامی كلانشهرها آمادگی لازم در سامانه سیمفا وجود دارد.

مدیر اجرایی طرح ملی معاینه فنی كشور درباره محدودیت عرضه خدمات در مراكز معاینه فنی و تولید صف های طولانی مقابل این مراكز اظهار داشت: بر مبنای قانون بعد از 4 سال خودروها برای دریافت گواهی باید به مراكز رجوع كنند اما مردم به جهت اینكه بتوانند از تخفیف طرح ترافیك بهره مند شوند با هر مدلی و زیر 4 سال برای دریافت گواهی رجوع می كنند كه این مسئله سبب شده مراجعات فراتر از حد پیش بینی شده شود.
وی ادامه داد: شهروندان گرامی باید بدانند می توانند به تمامی مراكز معاینه فنی شهرهای اقماری تهران و سایر شهرهای كشور رجوع كنند؛ در حقیقت وقتی می گوییم سامانه معاینه فنی كشور یكپارچه عمل می كنند یعنی تفاوتی میان كیفیت مراكز معاینه فنی در عرضه خدمات وجود ندارد و مردم می توانند به سایر مراكز معاینه فنی رجوع كنند.
1397/08/23
13:56:49
5.0 / 5
4541
تگهای خبر: تولید , خدمات , سیستم , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها