گلایه رییس صنعت گلستان ازغیبت حوزه قضایی در كارگروه تولید

گلایه رییس صنعت گلستان ازغیبت حوزه قضایی در كارگروه تولید

فی بگیر: گرگان - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از غیبت نمایندگان قوه قضاییه در جلسات كارگروه رفع موانع تولید استان انتقاد نمود وخواستار همكاری بیشتر این دو بخش شد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایرنا، حسینقلی قوانلو روز دوشنبه در نشست مشترك فعالان اقتصادی استان با نمایندگان قوه قضاییه در گرگان اظهار نمود: فلسفه تشكیل این كارگروه، پشتیبانی از صنایع در شرایط دشوار و بحرانی است كه امیدواریم حمایت همه مسئولان استان در این روزهای پرنوسان اقتصادی بیش از همیشه نصیب فعالان اقتصادی گلستان شود.
وی بیان كرد: كشور در ماه های اخیر به علت برخی مشكلات در كنترل نرخ ارز و افزایش فشارهای دشمنان، روزهای سختی را تجربه می كند اما با برخی سیاست ها و اصلاح اشتباهات می توان از این دشواری ها به سلامت عبور كرد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: در شرایطی كه نقدینگی برخی مردم از بانك ها خارج شده و به سمت خرید سكه و ارز می رود، علاقمندان به رونق تولید و اشتغال كشور، همچنان اصرار به ثبات تولید و فعالیت در صنایع دارند كه باید از این افراد بیش از پیش حمایت كرد.
وی ادامه داد: امیدواریم مسئولان استان با اتخاذ تدابیری مانند جلوگیری ازصدور اجراییه توسط بانك ها، قطع نشدن خدمات دولتی به بهانه های گوناگون و سختگیری های مشابه، صنتعگران و تولید كنندگان گلستان را از ادامه فعالیت در این بخش متضرر و منصرف نكنند.
به گفته وی؛ واحدهای تولیدی گلستان فشار زیادی را ناشی از نوسانات بازار تحمل می كنند و اگر مورد حمایت قرار نگیرند امكان تعطیلی این واحدها وجود دارد.
وی بر ضرورت همكاری بیشتر قوه قضاییه و سازمان صنعت، معدن و تجارت تصریح كرد و اظهار داشت: رفع موانع و جلوگیری از اتخاذ تصمیمات سختگیرانه می تواند بخش تولید و صنعت استان را همچنان امیدوار و سرپا نگهدارد.
3091/1648


1397/04/04
13:37:43
5.0 / 5
4700
تگهای خبر: اقتصاد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها