قطعه نخست آزادراه تبریز-بازرگان هفته دولت بهره برداری می گردد

قطعه نخست آزادراه تبریز-بازرگان هفته دولت بهره برداری می گردد

فی بگیر: تبریز - استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینكه برای قطعه نخست آزادراه تبریز- تاجر 570 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است، اظهار امیدواریم كرد: محور تبریز تا صوفیان تا هفته دولت سال آتی تكمیل شود.


مجید خدابخش در جریان بازدید از روند عملیات اجرایی قطعه نخست آزادراه تبریز- مرند- بازرگان، از پیشرفت اجرایی قطعه نخست این طرح ابراز رضایت كرد و اظهار داشت: پیمانكاران و مجریان این طرح با تمام توان فعال می باشند
وی تصریح كرد: محور تبریز- تاجر یكی از شاهراه های مهم استان و كشور است كه با مشاركت و سرمایه گذاری 35 درصدی دولت و 65 درصدی سرمایه گذار داخلی در حال اجراست.
استاندارآذربایجان شرقی با اشاره به اینكه قطعه صوفیان - مرند تا دو سال تكمیل خواهد شد، اظهاركرد: تا امروز 44 كیلومتر از این مسیر، تملك شده و مشكل خاصی در اجرا نداریم.
وی اظهار داشت: با ابلاغ قرارداد سرمایه گذاری به سرمایه گذار در آینده ای نزدیك شاهد تسریع در عملیات اجرایی خواهیم بود.
به گزارش فی بگیر به نقل از ایرنا، قطعه اول آزادراه تبریز- تاجر در حد فاصل تبریز- مرند به طول 63 كیلومتر و عرض 34 متر ابتدای سال 96 با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان محلی شروع شد.
هزینه پیش بینی شده اجرای قطعه اول آزادراه تبریز-بازرگان 9 هزار و 366 میلیارد ریال، مدت اجرای آن 36 ماه و مدت بهره برداری از آن توسط مشاركت كننده داخلی 15 سال تعریف شده است.
با بهره برداری كامل از آزادراه تبریز-بازرگان، راه دسترسی از پایتخت كشورمان به مرز تركیه به طول حدود 900 كیلومتری به شكل آزادراه خواهد بود.
این طرح منجر به توسعه مبادلات تجاری با كشورهای همجوار و بهبود وضعیت ترافیك جاده ای در شمال غرب كشور خواهد شد.
3071


1397/04/01
12:30:53
5.0 / 5
4538
تگهای خبر: سرمایه , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها