نماینده مردم اهر و هریس:

تعطیلی هر واحد تولیدی به هر بهانه ای خیانت به تولید در كشور است

تعطیلی هر واحد تولیدی به هر بهانه ای خیانت به تولید در كشور است

فی بگیر: نماینده مردم اهر و هریس در مجلس تعطیلی هر واحد تولیدی را به هر بهانه ای در واقع خیانت به تولید در كشور دانست و اظهار داشت: اگر در كشور قصد پشتیبانی از تولید داخلی است باید به پشتیبانی از تولیدكنندگان توجه گردد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، بیت الله عبداللهی در آیین افتتاح طرح های كشاورزی اهر اظهار نمود: پشتیبانی از تولیدكنندگان باعث اشتغالزایی شده و اقتصاد منطقه را تقویت می كند.
اضافه كرد: تمام دستگاه های ذیربط باید زمینه را برای بخش تولید و سرمایه گذاری به گونه ای فراهم نمایند كه خللی در روند تولید و توسعه اقتصاد كشور تولید نشود.
مدیر جهاد كشاورزی شهرستان اهر هم در این مراسم اظهار داشت: كارگاه تهیه میوه خشك، چیپس میوه و سركه میوه با ظرفیت روزانه یك تن ورودی و ۱۰۰ كیلوگرم خروجی با مشاركت بخش خصوصی و موسسه خیریه امام سجاد (ع) و با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیون تومان راه اندازی شد.
اسدی اضافه كرد: با افتتاح واحد مرغداری گوشتی ۲۰ هزار قطعه ای هم كه در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ مترمربع با سرمایه گذاری ۶۵۰ میلیون تومانی صورت گرفت، برای هشت نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال بوجود آمده است.1397/03/29
15:14:53
5.0 / 5
4815
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها