مدیرعامل شركت آب منطقه ای تهران:

باران های پایتخت هیچ علت غیر طبیعی ندارد

باران های پایتخت هیچ علت غیر طبیعی ندارد

فی بگیر: مدیرعامل شركت آب منطقه ای تهران اظهار داشت: به هیچ عنوان باران های چند روز اخیر در پایتخت ارتباطی با باروری ابرها و تولید آب از هوای مرطوب ندارد و نباید این مسائل را به یكدیگر مرتبط كرد.


بختیاری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه امسال طرح باروری ابرها در تهران انجام نشده است، اظهار نمود: پیش بینی می شد كه در اردیبهشت و خردادماه شاهد بارندگی های خوبی در تهران باشیم و موضوعی كه به تازگی در خصوص تولید باران ناشی از باروری ابرها و هوای مرطوب فراگیر شده و این مورد كه علل باران های اخیر این دو مبحث است، شایعه ای بیش نیست.

وی با تاكید بر این مسئله كه تولید آب از هوای مرطوب پایه و اساس علمی ندارد، اظهار داشت: اگر می توانستیم از این طرح نتیجه بگیریم بطور قطع در فلات مركزی این طرح اجرایی می شد.

مدیرعامل شركت آب منطقه ای تهران در مورد علل بارندگی های اخیر عنوان كرد: جبهه بارش در شمال غرب و شمال كشور وجود داردكه بخشی از آن تهران را در بر گرفت و باید اظهار داشت كه بارندگی های اخیر دلیلی غیر از این مورد ندارد.
چندی قبل هم گلكار- مدیر مركز تحقیقات و مطالعات باروری ابرها - با اشاره به اینكه به هیچ عنوان باران های اخیر ارتباطی با باروری ابرها ندارد، به ایسنا اظهار داشت: از فروردین ماه شرایط ابرها به گونه ای بود كه نمی توانستیم عملیات باروری ابرها را داشته باشیم چون كه خطراتی را به دنبال داشت. بنابراین در این مدت هیچ عملیاتی صورت نگرفته است.
1397/03/13
18:28:56
5.0 / 5
4629
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها