اجرای محله ای طرح ساماندهی لطمه های اجتماعی در مناطق ۲۲گانه

اجرای محله ای طرح ساماندهی لطمه های اجتماعی در مناطق ۲۲گانه

فی بگیر: آیین راه اندازی خودرو های فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر مناطق 22گانه برگزار و برمبنای آن قرار شد 22 خودروی حامی شهر در اختیار مراکز خدمات اجتماعی مناطق 22گانه قرار بگیرد تا طرح های ساماندهی لطمه های اجتماعی کلانشهر تهران از نظر زیرساخت باکیفیت بالاتری ادامه پیدا کند. همین طور قرار شد متناسب با میزان لطمه های اجتماعی در مناطق، از یک تا 3 خودروی حامی شهر در اختیار مراکز قرار بگیرد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، آیین راه اندازی خودرو های فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر مناطق ۲۲گانه با حضور محمد امین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سید محمد نقیب سرپرست سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی و تنی چند از مدیران ارشد شهری در سالن اشراق این معاونت انجام شد.
در این مراسم ۲۲ خودروی حامی شهر در اختیار مراکز خدمات اجتماعی مناطق ۲۲گانه قرار گرفت تا طرح های ساماندهی لطمه های اجتماعی کلانشهر تهران از نظر زیرساخت باکیفیت بالاتری ادامه پیدا کند و همین طور قرار شد متناسب با میزان لطمه های اجتماعی در مناطق ۲۲گانه از یک تا ۳ خودروی حامی شهر در اختیار مراکز قرار بگیرد.
وجود امکانات دارویی و پزشکی، مددکار ویژه و ضابط قضایی در هر خودرو حامی شهر
محمد امین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این مراسم اظهار داشت: با استعانت به ائمه اطهار موفق شدیم ناوگان خودرویی فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر را نوسازی نماییم و با نگاه منطقه محور بتوانیم با تهیه زیرساخت خودرویی برای مناطق ۲۲گانه کمک نماییم تا ساماندهی لطمه های اجتماعی تهران با قدرت بیشتری به جلو حرکت نماید.
توکلی زاده اضافه کرد: در هر یک از این خودرو های حامی شهر شرایط خوبی فراهم شده و علاوه بر امکانات دارویی و پزشکی، یک مددکار ویژه و یک ضابط قضایی نیز حضور دارند و می توانند در هر منطقه ای به ساماندهی لطمه های اجتماعی بپردازند و زیر نظر سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران این طرح را تا سطح محلات جلو ببرند.
معاون شهردار تهران اظهار داشت: این زیرساختی که فراهم شده در کنار زیرساخت های مراکز دهگانه یاورشهر مسیر ساماندهی لطمه های اجتماعی را تکمیل می کند و ما را به یک کیفیت بهتر و استاندارد بالاتر رهنمود می سازد.
به گزارش شهر، سید محمد نقیب، سرپرست سازمان خدمات و مشارکت اجتماعی شهرداری تهران هم در این مراسم اظهار داشت: اتفاق بزرگی در عرصه ساماندهی لطمه های اجتماعی پایتخت رقم خورده است و سازمان خدمات و مشارکت اجتماعی موفق شده این چرخه را کامل تر کند. بطوریکه حالا همه مناطق ۲۲گانه مجهز به این خودرو های حامی شهر هستند و می توانند بلا فاصله بعد از شناسایی لطمه دیدگان اجتماعی آنها را جذب کرده و به مراکز مربوطه سازمان انتقال دهند.
نقیب افزود: شاید قبل از این مشکلاتی وجود داشت و سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی نقش حمایتی را برای مناطق ۲۲گانه ایفا می کرد ولی حالا با واگذاری خودرو های حامی شهر، خود مناطق می توانند نسبت به ساماندهی و جذب مددجویان اقدام نمایند. امیدواریم این مبادرت به موقع در کنار مراکز یاورشهر بتواند کار را کامل تر کند و این اتفاقات خوبی که در مدیریت شهری فعلی رخ داده در عرصه لطمه های اجتماعی بتواند به موفقیت برسد. من به تمامی عوامل معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی بابت این اتفاق بزرگ تبریک می گویم.1403/03/14
15:49:17
5.0 / 5
174
تگهای خبر: استاندارد , خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها