نمایشگاه ایران پروژه در عشق آباد با حضور ۳۰۰ فعال اقتصادی ایران

نمایشگاه ایران پروژه در عشق آباد با حضور ۳۰۰ فعال اقتصادی ایران

فی بگیر: به گزارش فی بگیر، نمایشگاه ایران پروژه با هدف نمایش دستاوردهای شرکتهای ایرانی در ترکمنستان با حضور وزیر راه و شهرسازی کشورمان و معاون رئیس کابینه وزرا و وزیر خارجه امور ترکمنستان راه اندازی شد.به گزارش فی بگیر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، نمایشگاه «ایران پروژه» بامداد امروز (جمعه ۲۶ آبان) با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی کشور و رشید مردوف، معاون رئیس کابینه وزرا و وزیر خارجه امور ترکمنستان بعنوان رؤسای کمیسیون های مشترک همکاریهای اقتصادی دو کشور راه اندازی شد.
در این نمایشگاه بیشتر از ۳۰۰ شرکت و فعال اقتصادی ایرانی حضور دارند و آخرین دستاوردهای خویش را در حوزه خدمات فنی و مهندسی و دانش بنیان به معرض نمایش گذاشتند.
هدف از برگزاری این رویداد، تعمیق و توسعه مراودات و مناسبات همه جانبه در حوزه های تجاری، بازرگانی، حمل و نقل و ترانزیت، انرژی، صنعتی، خدمات فنی و مهندسی، گمرکی، استانی، کشاورزی، علمی، بهداشتی، گردشگری و … است.
وزیر راه و شهرسازی کشورمان و معاون رئیس کابینه وزرا و وزیر خارجه امور ترکمنستان بعنوان رؤسای کمیسیون های مشترک همکاریهای اقتصادی دو کشور از این نمایشگاه و غرفه شرکتهای ایرانی بازدید نمودند.

1402/08/26
19:54:00
5.0 / 5
263
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها