تولید و فروش كم سابقه در شهریور ماه ۱۴۰۲؛

آریاساسول رکورد تولید تمامی ادوار خودرا شکست

آریاساسول رکورد تولید تمامی ادوار خودرا شکست

فی بگیر: فی بگیر: آریاساسول با گزارش فعالیت ماه شهریور نشان داد که رکورد تولید و فروش را در شش ماهه اول سال 1402 نسبت به همه ادوار گذشته شکسته است.


به گزارش فی بگیر به نقل از مهر، این شرکت در ضمن ماه شهریور ۱۶۸ هزار تن انواع محصولات تولید کرده که نسبت به شهریور ۱۴۰۱ دارای ۹ درصد رشد بوده است. تولید تجمعی نیمه اول سال ۱۴۰۲ معادل ۱، ۰۱۴ هزار تن بوده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل دارای ۳ درصد رشد بوده است.

مقدار تولید نیمه اول سال ۱۴۰۲ در هیچیک از ادوار گذشته شرکت سابقه نداشته و این نخستین باری است که آریاساسول توانست در شش ماهه اول سال به این میزان تولید برسد. ثبت رکورد تولید محصولات شرکت در بخش تولید اتیلن در دوره شش ماهه، آریاساسول موفق به تولید ۵۶۸ هزار و ۱۵۰ تن شد که نسبت به دوره مشابه سال قبل افزایش چشم گیر ۳۱ هزار و ۶۰۸ تنی را نشان داده است. تولید شش ماهه C۳+ نیز رشدی ۵ هزار و ۶۴۳ تنی در شش ماهه نسبت به زمان مشابه پیش از آن نشان داده است. همین طور در بخش پلی اتیلن سنگین، تولید این محصول بیش از ۲۰۲ هزار و ۱۳۷ تن رسید. تولید شش ماهه پلی اتیلن سبک نیز به ۱۸۷ هزار و ۴۴۰ تن رسید. افزایش قابل قبول مقدار فروش آریاساسول مقدار فروش شرکت در آخرین ماه تابستان ۱۴۰۲ نیز خود یک رکورد طلایی به حساب می آید و آریاساسول به مقدار ۱۰۷ هزار تن فروش داشت که نسبت به شهریور ماه سال قبل ۹ درصد و نسبت به ماه گذشته ۱۱ درصد رشد داشته است. فروش شش ماهه شرکت در سال ۱۴۰۲ معادل ۶۱۳ هزار تن بود که نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۱ دارای ۵ درصد رشد بوده است. همانند تولید، مقدار فروش در نیمه اول سال ۱۴۰۲ نسبت به همه سالهای گذشته بالاتر بوده است. این دستاورد بزرگ در بخش تولید، فروش و مدیریت خطوط لوله (پایپ لاین) نتیجه و مرهون کار تیمی در تمامی ارکان سازمان است. افزایش باارزش مبلغ فروش آریاساسول
مبلغ عالی فروش شرکت پلیمر آریاساسول در ضمن ماه شهریور ۲۸ هزار میلیاردریال بود و مبلغ فروش شهریور شرکت نسبت به شهریور سال ۱۴۰۱ با ۲۴ درصد و نسبت به ماه گذشته با ۲۳ درصد رشد همراه می باشد. مبلغ فروش تجمعی نیمه اول سال ۱۴۰۲ آریاساسول معادل ۱۶۵ هزار میلیاردریال بود که نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۱ افزایش ۱۱ درصدی داشت. مبلغ فروش تجمعی نیمه اول سال ۱۴۰۲ بالاترین مبلغ فروش طی سالهای فعالیت شرکت بوده است.
لازم به ذکر است میانگین مبلغ فروش در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب برابر با ۲۲ و ۲۳ هزار میلیاردریال بود و مبلغ فروش مرداد ماه سال ۱۴۰۲ نسبت به میانگین مبلغ فروش سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب ۲۹ و ۲۴ درصد بالاتر است. این ثبت رکورد طلایی در آریاساسول در حالی محقق شده که در ضمن فعالیت شش ماهه هیچ حادثه قابل ثبتی در شرکت رخ نداده که خود حائز اهمیت می باشد. اهمیت این دستاورد کم نظیر باوجود تأثیر منفی عوامل خارج از سازمان (قطع آب دریا) و نیز استمرار تحریم های ظالمانه مقابل کشور و صنعت پتروشیمی در مقابل تامین قطعات یدکی و مواد شیمیایی بود که حاکی از استقلال ایران اسلامی به کشورهای بیگانه است، ثبت این رکورد تولید نمایانگر میزان بلوغ، تخصص و تعهد همکاران شرکت پلیمر آریاساسول است.


منبع:

1402/07/08
15:02:57
5.0 / 5
232
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان فی بگیر
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها