فراخوان 321 هزار تسلای دیگر

فراخوان 321 هزار تسلای دیگر

به گزارش فی بگیر، شرکت خودروسازی تسلا شب گذشته 321 هزار دستگاه از خودرو های تولیدی خود در آمریکا را برای رفع نقص فنی به نمایندگی ها فرا خواند


به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، شرکت خودروسازی تسلا اعلام نمود که 321 هزار دستگاه از خودرو های خویش را از سراسر آمریکا برای رفع نقص فنی به نمایندگی ها فرا می خواند. نقص فنی این خودرو ها در سیستم چراغ خطر و عقب است که عملکرد آنها را مختلف می کند.
این شرکت به خاطر وجود نقص فنی در سامانه کیسه هوا، روز جمعه هم 30 هزار دستگاه از مدلهای ایکس خویش را به نمایندگی ها فرا خوانده بود. همین مساله باعث شد ارزش سهام تسلا 3 درصد کاسته شده و به پایین ترین میزان در دو سال قبل برسد.


بر اساس اسناد عرضه شده از جانب تسلا به سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا که انتشار یافته، فراخوان کنونی شامل مدلهای 3 و Y تولید سالهای 2020 تا 2023 تسلا خواهد بود.
این شرکت تولید خودرو های برقی می گوید که در ماه اکتبر و به دنبال شکایت برخی از مشتریان بخصوص در بازارهای خارجی نسبت به وجود این نقص فنی آگاه شده و مشتریان اعلام نموده اند که چراغ عقب این خودرو ها روشن نمی شود.
بررسی های بعدی نشان داد که چراغ عقب بعضی از این خودرو ها به خاطر وجود یک نقص فنی در بعضی موارد کار نمی کرده است.
تسلا در سال 2022، تعداد 19 بار خودروهایش را به نمایندگی ها فرا خوانده و در مجموع 3.7 میلیون خودرو را به علت نقص فنی به نمایندگی ها کشانده است.
پایان پیام /منبع:

1401/08/29
14:38:47
5.0 / 5
232
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , دستگاه , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها