تایید حساب وکالتی بورس کالا بوسیله ۱۰ بانک

تایید حساب وکالتی بورس کالا بوسیله ۱۰ بانک

فی بگیر: بورس کالای ایران تایید حساب وکالتی مشتریان بورس کالا را بوسیله 10 بانک اعلام نمود.[br


به گزارش فی بگیر به نقل از فارس، یکی از شروط خرید بوسیله بورس کالا داشتن حساب وکالتی است. هنگام ثبت نام در کارگزاری ها، یک معرفی نامه برای بانکهای عامل صادر می شود. تعداد بانک هایی که این حساب وکالتی را افتتاح می کنند، محدود است. در همین زمینه مدیر بازرسی بورس کالا تعداد بانکهای عامل دراین زمینه را معرفی کرده است.
در نامه مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران آمده است: باتوجه به تعدد مشتریان بازار خودرو و زمان بر بودن فرآیند گرفتن استعلام از شعب بانک مربوطه به جهت تایید حساب های وکالتی مشتریان و همچنین بمنظور سرعت بخشی به انجام عملیات از امروز (۲۵ آبان) تا اطلاع ثانوی، تایید حساب های وکالتی مشتریان بازار فیزیکی بوسیله بانک هایی که استعلام حساب بصورت برخط را فراهم نموده اند، امکان پذیر است.
این بانکها که جهت واریز وجوه پیش دریافت و تسویه قرارداد معرفی شده اند، شامل بانک ملت، ملی ایران، صنعت و معدن، سامان، اقتصاد نوین، کشاورزی، توسعه صادرات، شهر، پارسیان و رفاه کارگران می شود.


بنابراین گزارش، حساب وکالتی حسابی است که متقاضیان خرید کالا از بورس کالا باید پیش پرداخت خرید را به آن واریز نمایند. کارگزاری نیز جهت برداشت وجه به این حساب دسترسی دارد.
پایان پیام/


1401/08/28
10:47:24
5.0 / 5
85
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها