فارس من وزارت نفت در رابطه با وضعیت رفع منع انتقالی کارکنان نفت پاسخگو باشد

فارس من وزارت نفت در رابطه با وضعیت رفع منع انتقالی کارکنان نفت پاسخگو باشد

به گزارش فی بگیر با وجود پیگیری فی بگیر در رابطه با سوژه ثبت شده رفع منع انتقالی کارکنان شرکت نفت از خصوصی به دولتی و بالعکس از جانب کاربران ِ من، تابحال پاسخی از جانب وزارت نفت در اینباره عرضه نشده است


به گزارش فی بگیر به نقل از فارس، برخی از مخاطبان این خبرگزاری با ثبت سوژه «رفع منع انتقالی کارکنان شرکت نفت از خصوصی به دولتی و بالعکس» در سامانه «فارسِ من» خواهان بازتاب و پیگیری این مطالبه شده اند.
در این پویش آمده است: «اینجانبان کارمندان رسمی وزارت نفت که عطف به ماده ۳۱ اصل ۴۴ و امضای وزیر نفت در سال ۹۲ از حق انتقالی خود منع شده ایم، تقاضا داریم نسبت به اصلاح قانون ذکر شده و استمهال کارکنان جهت انتقالی از شرکت های واگذار شده به سایر شرکت های دولتی وزارت نفت و بالعکس همکاری لازم را مبذول فرمایید؛ قبل از اجرای این قانون در وزارت نفت و اجرای ممنوعیت، اطلاع رسانی کافی از تبعات و زمانبندی اجرای آن صورت نگرفته بود و غافلگیری کارکنان شرکت های واگذار شده را به همراه داشته است».

در بخش دیگر از این پویش ثبت کننده ها نوشته اند: «از نمایندگان مجلس محترم انتظار می رود در حل این معضل بزرگ نهایت همکاری و مساعدت را مبذول نمایند و دولت و وزارت نفت را مکلف به اجرای آن کنند».
 
بنابراین گزارش با وجود پیگیری مختلف خبرنگار خبرگزاری فارس از وزارت نفت، تا حالا پاسخی از طرف این وزارتخانه درباره ی این مساله داده نشده است.
البته مسائل منابع انسانی مربوط به صنعت نفت، عمدتاً به سبب حساسیت بالا فقط از تریبون روابط عمومی وزارت نفت (شانا) منعکس می شود.
با این حال خبرگزاری فارس منتظر دریافت و انتشار توضیحات وزارت نفت در این زمینه بوده و پاسخگویی از این وزارتخانه را مطالبه می کند.
پایان پیام/منبع:

1401/07/27
08:49:14
5.0 / 5
387
تگهای خبر: اقتصاد , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان فی بگیر
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها