در بیش از یك دهه اخیر صورت گرفت

سقوط سنگین روزانه سهام فورد

سقوط سنگین روزانه سهام فورد

فی بگیر: سهام فورد بیشترین افت روزانه را از سال 2011 بعد از هشدار درباره ی تورم داشته است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، سهام شرکت فورد موتور روز سه شنبه در بیشترین کاهش یک روزه خود در بیش از یک دهه گذشته بیش از ۱۲ درصد سقوط کرد برای اینکه این خودروساز اعلام نمود که هزینه های مربوط به تورم در سه ماهه جاری یک میلیارد دلار بیش از حد انتظار خواهد بود و کمبود قطعات تحویل را به تاخیر انداخته است.
سهام به ۱۳.۰۹ دلار به پایان رسید که این درصد کاهش آن برای جلسه را به بزرگ ترین از ژانویه ۲۰۱۱ تبدیل کرد. نتایج اولیه سه ماهه سوم فورد که اواخر روز دوشنبه انتشار یافت، موجب کاهش ۵.۶ درصدی سهام رقیب جنرال موتورز شد برای اینکه مفسرین گفتند ممکنست زمان بیشتری بطول بیانجامد تا خودروسازان از کمبود تراشه بهبود یابند.
امانوئل روسنر، تحلیلگر دویچه بانک اظهار داشت: بنظر می رسد که کمبود تراشه و قطعات در سراسر صنعت، ممکنست با سرعت کمتری نسبت به پیش بینی بهبود یابد.
فورد همین طور تخمین زده است که ۴۰ هزار تا ۴۵ هزار وسیله نقلیه در موجودی بدون قطعات داشته باشد. فورد که مقرر است نتایج سه ماهه سوم را در ۲۶ ماه اکتبر گزارش کند، پیش بینی ۱۱.۵ تا ۱۲.۵ میلیارد دلار درآمدهای تعدیل شده پیش از بهره و مالیات در سال ۲۰۲۲ را تأیید کرد.
سهام فورد ۳۷ درصد در سال ۲۰۲۲ کم شده است.
منبع:

1401/06/30
21:37:47
5.0 / 5
24
تگهای خبر: دلار , سهام , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها