سود سهام عدالت هفته آتی واریز می شود

سود سهام عدالت هفته آتی واریز می شود

به گزارش فی بگیر مدیر ناشران سازمان بورس از پرداخت سود سهام عدالت در ایام اولین هفته آتی آگاهی داد و اظهار داشت: مشمولانی که ارزش اولیه سهام آنها 532 هزار تومان است بیش از 600 هزار تومان سود دریافت می کنند.


انصاری در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه ۳۶ شرکت سرمایه پذیر سهام عدالت وجود دارد، اظهار نمود: از این تعداد ۳۲ شرکت سودده بودند که حدود ۲۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان پول باید وصول می شد که ۲۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان وصول شده است.
وی با اعلان اینکه ۶۱۶ میلیارد تومان به حساب افزایش سرمایه ها رفته است، اظهار داشت: دو ناشر مخابرات و سیمان دشتستان به تعهد واریز سود خود عمل نکرده اند که سازمان بورس پرونده حقوقی این شرکتها را به مراجع قضایی ارسال کرده است.
مدیر ناشران سازمان بورس بیان کرد: بر این اساس سود سهام عدالت ۴۹ میلیون و ۱۸۸ هزار مشمول سهام عدالت ظرف سه تا چهار روز آینده واریز خواهد شد.
انصاری در مورد باقی مانده سود سهام عدالت سال ۹۸ نیز توضیح داد: مقدار باقی مانده سود سال ۹۸ نیز هم زمان با سود سال ۹۹ واریز خواهد شد. البته یکی از شرکت هایی که سود سهام عدالت سال ۹۸ را واریز نکرده بود مخابرات بود که پرونده سال قبل این شرکت به مراجع قضایی ارسال شده است.
منبع:

1400/12/20
14:09:01
5.0 / 5
237
تگهای خبر: پرداخت , سرمایه , سهام , سود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها