معاون سازمان بنادر و دریانوردی:

مجوز استخدام 200 نیروی جدید در بنادر كشور صادر گردیده است

مجوز استخدام 200 نیروی جدید در بنادر كشور صادر گردیده است

فی بگیر: بندرعباس - ایرنا - معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی كشور اظهار داشت: مجوز استخدام 200 نیروی جدید در این سازمان صادر شده كه از این تعداد، 70 نفر سهمیه برای استان هرمزگان در نظر گرفته شده است.


منصور آرامی روز چهارشنبه با حضور در غرفه ایرنا در پانزدهمین نمایشگاه كتاب و چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال هرمزگان اضافه كرد: یكی از اولویت های سازمان بنادر و دریانوردی پرورش نیروی انسانی برای تامین نیاز سال های آینده این مجموعه است كه راهبردهای آن در سند توسعه منابع انسانی پیش بینی شده است.
وی هم چنین از امضای قراردادهای آموزشی با دانشگاه مالموی سوئد و دانشگاه صنعتی شریف اطلاع داد و افزود: بر مبنای این قرارداد، نیروهای قراردادی و رسمی دولتی و هم چنین شاغلان بخش خصوصی حوزه های بندری در دوره های آموزش تخصصی این دانشگاه ها شركت كرده و مدرك معتبر دریافت می كنند.
آرامی خاطرنشان كرد: با مجموعه راهبردهایی كه به تدریج در مسیر اجرایی قرار می گیرد وضعیت نیروی انسانی بنادر و دریانوردی در آینده نزدیك متحول خواهد شد.
پانزدهمین نمایشگاه كتاب هرمزگان و چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از شامگاه یكشنبه اول بهمن ماه به مدت یك هفته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس واقع در سه راه جهانبار شروع به كار كرده است و تا هفتم بهمن ادامه دارد.
2094 /7408
خبرنگار: هومن محمدكرمی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در كانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینك جستجو كانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna. hormozgan@yahoo. com


1396/11/04
15:13:44
5.0 / 5
5395
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها